10.1 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023
DomůRady a NávodyInspirujte se skvělými nápady pro zařizování interiéru: Minimalistická ložnice či elegantní detaily...

Inspirujte se skvělými nápady pro zařizování interiéru: Minimalistická ložnice či elegantní detaily v kuchyni

Date:

Nenechte si ujít

Elektrikář Praha nabízí své služby domácnostem i firmám

Umíte si představit, že byste byli bez elektřiny? Dá...

Renovace laku: Obnovení krásy vašeho vozidla

Renovace laku je klíčovým krokem při obnově vzhledu a...

Košile na svatbu. Jakou zvolit?

Chystáte se na svatbu a potřebujete si vybrat košili?...

Bezpečnostní řetěz ochrání motorku před krádeží

S příchodem jara se rychle začíná rozjíždět také motorkářská sezóna....

Magie

Magie je silou, která se projevuje v mnoha formách...
- Komerční sdělení -časopis

Změňte svůj interiér s příchodem jara a inspirujte se skvělými tipy, díky kterým bude váš domov dýchat estetikou.

Pokud i vy toužíte v životě po změně, nejlépe bude, když začnete od svého příbytku. Změna interiéru vám nejenže zlepší bydlení, ale zároveň vyčistí vaši mysl. Přinášíme vám jedinečné tipy do různých místností vašeho bytu, kterými se nyní můžete inspirovat.

otevřený prostor
Při zařizování interiéru vždy myslíte na to, aby byl prostor co nejvíce otevřený. Ideální volbou je spojit obývací místnost s kuchyní a nezatěžovat byt zbytečnými příčkami, ve kterých se cítíte stísněně. Vsaďte na přírodní materiály a dostatečné množství živých rostlin. Přemýšleli jste už někdy, nad vlastní bio zahrádkou přímo ve vaší kuchyni?

klidná zóna
Ložnice by měla být tím nejklidnějším místem v celém bytě. Při jejím zařizování klaďte velký důraz na uklidňující barvy, přírodní materiály a dostatek světla. Spojení bílé barvy, dřeva a minimalistických detailů je tou správnou volbou. Pokud máte rádi jednoduchý styl, tak tato inspirace je pro vás jako stvořená.

pastelový nábytek
I starému nábytku můžete dát zcela nový nádech. Stačí, když jednotlivé kousky natřete pastelovými barvami, které mu dodají retro look. Buďte praktické a dodejte starým věcem zcela jiný rozměr. Uvidíte, že i vaše děti se potěší této nové změně a jejich dětský pokoj najednou ožije.

Balkonové detaily
I malý balkon může mít praktické využití, stačí, pokud zapojíte svou fantazii. Na dřevěné židle si poklademe květináče s různými bylinkami, které máte rádi. Nejenže se budete těšit z vaší rostoucí zahrádky, ale i váš balkon najednou rozzáří. Nenáročná změna, která přinese praktické a pozitivní výsledky.

retro koupelna
Zatoužili jste po změně, i ve vaší koupelně? Vystupte ze stereotypu a zakomponujte do vaší relaxační místnosti prvky retra. Kulaté zrcadla, vana na nožičkách, visící lampa a zlatá barva jsou skvělým tipem pro vaše nové zařízení. Myslete na to, že zařizování vašeho interiéru odráží váš styl a náladu.

jídelní stůl
Pořádáte společný oběd, či menší oslavu a chcete zapůsobit na své hosty? Vsaďte na netradiční ozdobu stolu, která si zaručeně získá přízeň vašich přátel. Černo-bílá kombinace barev by pro někoho mohla zdát nudnou, ale zde je přesný důkaz toho, jak to má vypadat. Pruhované židle, rafinované černé poháry a vkusné prostírání jsou zaručeným vítězem.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek