10.1 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023
DomůPro MužeKošile na svatbu. Jakou zvolit?

Košile na svatbu. Jakou zvolit?

Date:

Nenechte si ujít

Elektrikář Praha nabízí své služby domácnostem i firmám

Umíte si představit, že byste byli bez elektřiny? Dá...

Renovace laku: Obnovení krásy vašeho vozidla

Renovace laku je klíčovým krokem při obnově vzhledu a...

Bezpečnostní řetěz ochrání motorku před krádeží

S příchodem jara se rychle začíná rozjíždět také motorkářská sezóna....

Magie

Magie je silou, která se projevuje v mnoha formách...

Revize elektroinstalace: Kterou variantu vybrat?

Elektroinstalace se nachází v každé domácnosti i průmyslovém objektu, takže...
- Komerční sdělení -časopis

Chystáte se na svatbu a potřebujete si vybrat košili? Nyní se dozvíte, po které sáhnout.

Nejprve si předem zjistěte, v jakém duchu je organizovaná svatba, na kterou se chystáte. Vše potom podřídíte míře formálnosti nebo volnosti, popř. určitému tématu svatby (oficiální v kostele, v přírodě, u vody, na úřadě). Pamatujte, že důležité je, abyste se v košili cítili co nejlépe, protože svatba trvá někdy i celý den. Při výběru tedy dbejte na správný střih a volbu materiálu, ze kterého je ušitá. Přírodní materiály jako bavlna, len, hedvábí vám zajistí, že se budete cítit po celou dobu svatby dobře.

Vybírejte takovou košili, ve které se budete cítit pohodlně po celou dobu svatby

Ve Feratt nabízíme košile z prémiových přírodních materiálů. Disponují luxusním vzhledem, skvělými vlastnostmi a vy se budete cítit komfortně od obřadu až do večerní party. Zvolený střih „slim“ nebo „modern“ se bude hodit muži standartní až atletické postavy. Volnější střih „regular“ potom dokáže skrýt i menší nedokonalosti postavy.

Formální svatby jsou ve volnosti výběru nejvíce limitující 

U formální svatby (např. typu „black-tie“) byste měli zvolit bílou košili s klasickým límečkem, s manžetami na manžetové knoflíčky. Pokud je vyžadován smoking, sáhněte po smokingové košili.

Typickou košilí na svatbu je košile v bílé nebo smetanové barvě

Svědek a hosté by měli obléci bavlněnou košili nejčastěji v bílé, nebo smetanové barvě. Svatební košile z prémiových materiálů je na svatbu jak dělaná. Příkladem je košile z „pima bavlny“, což je úplně nejvyšší kvalita bavlny, kterou si můžete dopřát. Nezávisí potom, zda bude mít klasickou manžetu, anebo na manžetové knoflíčky, obojí se pro svatebčany hodí. Jestli ještě nejste rozhodnutý, pořiďte si košili s klasickými bílými knoflíky na manžetách, které můžete na poslední chvíli nahradit slavnostními manžetovými knoflíčky.

Ženich si může dovolit různě experimentovat podle typu obleku

Košile ženicha může být i výraznější. Ženich si může dovolit košile s jemným vzorem, z přírodních materiálů jako je např. len (u svatby typu „boho“), zvolit různé odstíny ke svému obleku – růžová, fialová, nebo jiné pastelové barvy. S odlišným límečkem, nebo manžetami, výraznější strukturou a různými doplňky (šle, motýlek,..). Svatební kravata v bílé a krémové, nebo odstínech pudrové s lesklými ornamenty, perfektně doplní zvolenou košili a navodí slavnostní look.  

A nejde jen o svatební košili. Na svatbu vás oblékneme od hlavy k patě, a to pod „odborným dohledem“. Na prodejně FERATT pánská móda vám pomůžeme vybrat na svatbu ten správný perfektně padnoucí outfit tak, abyste si svatbu opravdu užili.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek
Předchozí článek