-5.6 C
Brno
Čtvrtek, 9 února, 2023
DomůRady a NávodyNěkolik malých změn a váš domov se promění na ráj. Poznejte trendy...

Několik malých změn a váš domov se promění na ráj. Poznejte trendy v bydlení na rok 2011

Date:

Nenechte si ujít

Španělsko není jen Madridem a Barcelonou. Lákadlem jsou pobytové citybreaky a letenky od 40 eur

Zpáteční letenky do Španělska momentálně začínají na akciové cenovce...

Nejrychleji rostoucí odpad je elektroodpad.

Elektronické zařízení ročně tvoří největší odpad, avšak recykluje se...

Co se vyplatí vyměnit na levnějším kole?

Jaké komponenty mají nejlepší poměr cena výkon, chceme-li vylepšit...

Jízda na kole v bytě? Porovnali jsme stacionární kolo a smart trenažér

Pro koho je lepším řešením smart trenažér s klasickým...

Jak využít zimu, když nelze ještě jezdit na kole?

Kdo má rád sport obecně, se zimou problém nemá...
- Komerční sdělení -časopis

Přineste do vašeho bydlení s novým rokem několik horkých trendů a neuvěříte, jak se změní celkový dojem z vaší domácnosti. Stačí, když se necháte inspirovat následujícími tipy naší redakce.

Nechte hravou tyrkysovou ať si udělá svou práci
Pokud vás omrzely jednotvárné barvy a tvary v obývacím pokoji či ložnici, oživte jejich jednoduchou koupí nábytku v tyrkysové barvě. Tento stylový a hravý odstín neuvěřitelně prosvětlí celou místnost a dodá vašemu elegantnímu domovu dávku šmrncu.

Královská zlatá a její odstíny
Horkým trendem v bydlení je jednoznačně zlatá ve všech svých odstínech a variacích. Vyberte si tmavší barvu a zkombinujte ji s černou či hnědou nebo naopak sáhněte po bledší odstínu, který v sobě nese náznaky zlatoružovej a oživte jím bledý interiér. Fantazii se meze opravdu nekladou.

Pracujte s tím, co máte
Ne všechno musí být dokonalé, nové a čisté. Někdy stačí i taková drobnost jako zakomponování již existujícího a ne právě elegantního prvku do vašeho promyšleného domova. Nechte kousek stěny neomalovaný, využijte krásu zašpiněného omítky či popsané stěny a sami se budete divit výsledku.

Dřevo v kombinaci s bílou
Dřevěný obklad stěn v kombinaci s bílou barvou tvoří doslova dokonalou souhru. Dřevo pokoj opticky zútulní a zmenší, přičemž bílá se postará o to, že vaše pokoj zůstane stále stejně prosvětlená a prostorná. Při výběru nábytku se uchylte spíše k tmavším barvám, abyste tak prostoru dodali celkový kontrast.

Masivní čela a čalouněná křesla
Zapomeňte na obyčejný dřevěný rám postele. Tento rok si kouzlo obrovského ložního čela musíte dopřát nejen během víkendového pobytu v hotelu, ale i ve své ložnici. Čalounění totiž zažívá svůj návrat, a to nejen v kombinaci s postelí, ale i sedacími soupravami či křesly. Mohutné čalouněné křeslo dokonale oživí váš obývací pokoj či ložnici.

Černá na stěnách či nábytku
Tmavší barvy byly v minulosti tabu, ale tento rok se situace diametrálně změnila. Černé na stěnách či nábytku se už nemusíte bát. Základ je, abyste ji správně zkombinovali a tmavý dojem rozbili světlejšími doplňky. Postačí bledé křeslo či hravá lampa a váš domov bude okamžitě působit útulnější.

Retro v koupelně
Už loni se do prostor koupelny opět začaly vnášet prvky starého retro stylu. Tentokrát však nepůjde jen o celkový tvar vany či umyvadla, ale také o podlahu či dlaždice na stěnách. Nechte se inspirovat lety minulými a vneste do svého domova ducha minulosti.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek