10.1 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023
DomůSportOktagon 38: Keitu ve výborném zápase nezastavil ani šampion Paleš

Oktagon 38: Keitu ve výborném zápase nezastavil ani šampion Paleš

Date:

Nenechte si ujít

Elektrikář Praha nabízí své služby domácnostem i firmám

Umíte si představit, že byste byli bez elektřiny? Dá...

Renovace laku: Obnovení krásy vašeho vozidla

Renovace laku je klíčovým krokem při obnově vzhledu a...

Košile na svatbu. Jakou zvolit?

Chystáte se na svatbu a potřebujete si vybrat košili?...

Bezpečnostní řetěz ochrání motorku před krádeží

S příchodem jara se rychle začíná rozjíždět také motorkářská sezóna....

Magie

Magie je silou, která se projevuje v mnoha formách...
- Komerční sdělení -časopis

V jediném zápase podle pravidel kickboxu jsme viděli extra kolo.

Po nepříjemném zranění Karlose Vémoly a zrušení titulového souboje o šampiona střední váhy promotéři organizace Oktagon MMA přinesli pro diváky velmi kvalitní souboj, tentokrát v kickboxu.

Do klece se vrátil vítěz pyramidy Undregroundu Milan Paleš, který patří na špici domácí postojářské scény a na druhé straně se představil šampion lehké váhy Losene Keita.

O vtipný moment se oba bojovníci postarali už před soubojem, když Paleš svému soupeři dával lekci češtiny a tak o špatné krvi mezi bojovníky nemohla být ani řeč.

Průběh zápasu
Už první vteřiny naznačily, že budeme svědky ostrého souboje, když Keita zachytil 2 kopy Paleše a soupeře zasypal sprškou úderů.

Paleš bodoval hlavně koleny a přesnými round kicky na tělo, Keita zase využíval rychlé ruce, když hlavně pravý zvedák našel svůj cíl, co Paleš řádně pocítil.

Druhé kolo přineslo ještě více vzrušení, což ocenili i diváci na stadionu a byli jsme tak svědky opravdu výborného zápasu. Keita zase slavil úspěch zvedáky, Paleš zase pořádně otřásl soupeřem přesně mířeným kopem na hlavu.

Poslední dějství zase tvořil tlakem Keita, když na Paleše vyslal kombinaci úderů. Slovenský reprezentant ale útoky vykryl a sám převzal iniciativu a honil soupeře.

Po třech kolech jsme byli svědky remízy a následovalo tak extra kolo.

Ve výborném zápase, který přinesl celý arzenál úderů, se nakonec z výhry na body těšil Losene Keita a potvrdil tak, že je mezi MMA bojovníky také elitní postojář.

„Cítím se být okradený, víc jsem kopal jako soupeř, víc kolen, všeho. Mělo to být jako thajský box, kde se kopy bodují víc,“ neskrýval zklamání Paleš.

Své pocity vyjádřil také Keita, který podotkl, že to byl jeho první zápas v kickboxu. „Když někoho takhle trefím, obvykle vidím nějakou emoci, ale na něm jsem neviděl nic. Je jako robot.“

Losene po zápase zapojil do svých oslav i publikum, které mu zazpívalo k 25. narozeninám a prozradil, že by si klidně dal zápas iv sambě, pokud ho o to organizace požádá.

Belgického bojovníka bychom měli vidět na turnaji v Německu, kde by měl hájit titul v lehké váze.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek