-5.6 C
Brno
Čtvrtek, 9 února, 2023
DomůSportOktagon 38: Keitu ve výborném zápase nezastavil ani šampion Paleš

Oktagon 38: Keitu ve výborném zápase nezastavil ani šampion Paleš

Date:

Nenechte si ujít

Španělsko není jen Madridem a Barcelonou. Lákadlem jsou pobytové citybreaky a letenky od 40 eur

Zpáteční letenky do Španělska momentálně začínají na akciové cenovce...

Nejrychleji rostoucí odpad je elektroodpad.

Elektronické zařízení ročně tvoří největší odpad, avšak recykluje se...

Co se vyplatí vyměnit na levnějším kole?

Jaké komponenty mají nejlepší poměr cena výkon, chceme-li vylepšit...

Jízda na kole v bytě? Porovnali jsme stacionární kolo a smart trenažér

Pro koho je lepším řešením smart trenažér s klasickým...

Jak využít zimu, když nelze ještě jezdit na kole?

Kdo má rád sport obecně, se zimou problém nemá...
- Komerční sdělení -časopis

V jediném zápase podle pravidel kickboxu jsme viděli extra kolo.

Po nepříjemném zranění Karlose Vémoly a zrušení titulového souboje o šampiona střední váhy promotéři organizace Oktagon MMA přinesli pro diváky velmi kvalitní souboj, tentokrát v kickboxu.

Do klece se vrátil vítěz pyramidy Undregroundu Milan Paleš, který patří na špici domácí postojářské scény a na druhé straně se představil šampion lehké váhy Losene Keita.

O vtipný moment se oba bojovníci postarali už před soubojem, když Paleš svému soupeři dával lekci češtiny a tak o špatné krvi mezi bojovníky nemohla být ani řeč.

Průběh zápasu
Už první vteřiny naznačily, že budeme svědky ostrého souboje, když Keita zachytil 2 kopy Paleše a soupeře zasypal sprškou úderů.

Paleš bodoval hlavně koleny a přesnými round kicky na tělo, Keita zase využíval rychlé ruce, když hlavně pravý zvedák našel svůj cíl, co Paleš řádně pocítil.

Druhé kolo přineslo ještě více vzrušení, což ocenili i diváci na stadionu a byli jsme tak svědky opravdu výborného zápasu. Keita zase slavil úspěch zvedáky, Paleš zase pořádně otřásl soupeřem přesně mířeným kopem na hlavu.

Poslední dějství zase tvořil tlakem Keita, když na Paleše vyslal kombinaci úderů. Slovenský reprezentant ale útoky vykryl a sám převzal iniciativu a honil soupeře.

Po třech kolech jsme byli svědky remízy a následovalo tak extra kolo.

Ve výborném zápase, který přinesl celý arzenál úderů, se nakonec z výhry na body těšil Losene Keita a potvrdil tak, že je mezi MMA bojovníky také elitní postojář.

„Cítím se být okradený, víc jsem kopal jako soupeř, víc kolen, všeho. Mělo to být jako thajský box, kde se kopy bodují víc,“ neskrýval zklamání Paleš.

Své pocity vyjádřil také Keita, který podotkl, že to byl jeho první zápas v kickboxu. „Když někoho takhle trefím, obvykle vidím nějakou emoci, ale na něm jsem neviděl nic. Je jako robot.“

Losene po zápase zapojil do svých oslav i publikum, které mu zazpívalo k 25. narozeninám a prozradil, že by si klidně dal zápas iv sambě, pokud ho o to organizace požádá.

Belgického bojovníka bychom měli vidět na turnaji v Německu, kde by měl hájit titul v lehké váze.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek