Striptýz Brno : Takže, máte chuť na trochu toho smyslného vzrušení?

Od kůže a listů k chytrým materiálům: jak se vyvíjely rolety?

Jak cílit propagační předměty na starší generaci a co je stříbrná ekonomika

Marketing v současné době cílí i na dříve opomíjenou...

Jak fotit s Vivo X100 Pro: Tipy a triky pro úžasné fotografie

Mobilní telefony se staly nedílnou součástí našich životů a...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...
- Komerční sdělení -časopis

Tuniská tenistka Ons Jabeurová skončila na grandslamovém turnaji Australian Open v Melbourne už ve 2. kole. Druhá nasazená hráčka prohrála ve čtvrtek s Češkou Markétou Vondroušovou 1:6, 7:5, 1:6.

Vondroušová měla výborný vstup do duel, rychle se ujala vedení 3:0. V šestém gamu opět vzala soupeřce podání a následně potvrdila brejk.

Druhý set byl vyrovnanější, obě hráčky ztratily dvakrát podání. V 10. gamu nevyužila Jabeurová setbal, ale ve dvanáctém čistou hrou už hej a vyrovnala.

Přehled a program Australian Open 2023
V rozhodující sadě však opět dominovala Češka, která sice za stavu 5:0 ztratila servis, ale v dalším gamu využila druhý mečbol.

Ve třetím kole se setká s mladší krajankou Lindou Fruhvirtovou. Jabeurová si po vítězství v úvodním zápase stěžovala na problémy s kolenem.

„Ve druhém setu se zlepšila a zahrála pár úžasných bodů. Snažila jsem se zůstat soustředěná a hrát svou hru. Jsem šťastná, že jsem postoupila,“ řekla po zápase Markéta Vondroušová.

Běloruska Aryna Sabalenková se suverénně probojovala do 3. kola. Ve druhém v pozici nasazené pětky zdolala Američanku Shelby Rogersovou 6:3, 6:1.

Francouzka Caroline Garciová si poradila s Kanaďankou Leylah Fernandezovou 7:6 (5), 7:5 a mezi elitní 32 postoupila i Belinda Benčičová. Švýcarka se slovenskými kořeny vyřadila Američanku Claire Liuovou 7:6 (3), 6:3.

O překvapení se postarala Katie Volynetsová, která vyřadila nasazenou devátku Rusku Veroniku Kudermetovovou 6:4, 2:6, 6:2. Češka Karolína Plíšková zvítězila jako nasazená třicítka nad Julií Putincevovou 6:0, 7:5.